KONTAKT OSS


Adresse Hovedkontor - Sandviksveien 163A i 4. etg., 5035 Bergen

Avdeling i Oslo - Nedre Slottsgt. 8, 0157 Oslo, 7 etg., i People4You sine lokaler, Steen & Strøm - bygget




Bak en hver god rekruttert medarbeider finner du et godt rekrutteringsselskap - Smart Bemanning AS.

IMG_9670b10x13.jpg
Katharine Gude Aspvik 
Daglig leder / Konsernleder
411 20 788
katharine@smartbemanning.no 


Benedicte Ellingsen 
Kunde og personalkoordinator
Avdeling Helse
479 21 421
benedicte@smartbemanning.no


Lene Terese Berg 
Kunde og personalkoordinator
Avdeling Helse
479 214 23
lene@smartbemanning.no


Trond Hvedding 
Kunde og personalkoordinator
Avdeling Helse
479 214 27
trond@smartbemanning.no


Cecilie Wåge 
Kunde og personalkoordinator
Avdeling Helse
479 214 29
Cecilie@smartbemanning.no 


Robin Ravnklo Furunes 
Kunde og personalkoordinator
Avdeling Helse i Oslo
479 214 24
robin@smartbemanning.no


Beathe Bjerke Pedersen 
Kunde og personalkoordinator
Avdeling Pedagogisk
479 214 25
beathe@smartbemanning.no 


Elise Vatle
 
Kunde og personalkoordinator
Avdeling Pedagogisk
479 214 20
elise@smartbemanning.no 


Rune Fagermo
 
Økonomiansvarlig
479 214 22
rune@smartbemanning.no 


Anders Refseth
 
Kontormedarbeider
479 214 26
anders@smartbemanning.no 






 
0
0
0
s2smodern
powered by social2s
JEG SØKER JOBB